Strona główna
NOWOŚCI   |   WYPRZEDAŻE   |   BESTSELLERY   |   KONTAKT   |   DLA DOROSŁYCH
cofnij

ADRESAT

Czy przesyłka może zostać wysłana pod więcej niż jeden adres?

Tak, niestety dla każdego odbiorcy należy przygotować wówczas oddzielne zamówienie. W chwili obecnej nie ma jeszcze możliwości, aby towary zamówione w jednym zamówieniu były wysyłane pod więcej niż jeden adres.

Czy przesyłka może być wysłana na inny adres niż mój?

Oczywiście może. W momencie finalizowania transakcji należy wprowadzić adres, pod który chcesz, aby przesyłka została wysłana.

FORMY WYSYŁKI

INPOST Paczkomaty 24/7
Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 98% przesyłek dociera do paczkomatu już następnego dnia roboczego.
Każdy z Paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami).
Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie krok po kroku poprowadzi Cię przez proces odbioru paczki.
Ponadto, aby odbieranie przesyłek było jeszcze szybsze i łatwiejsze, w wielu maszynach pod ekranem znajduje się czytnik kodów QR oznaczony żółto-czarnym symbolem oka. Pamiętaj, że czytnik najlepiej działa gdy kod skanowany jest z odległości ok. 20 cm.

przesyłka kurierem - sklep GARDEROBA.PL współpracuje z firmą kurierska DPD. Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD to 48 godzin roboczych od momentu nadania przez nas paczki. Wybrana przez nas firma kurierska cieszy się nienaganną opinią w swojej branży dzięki czemu mamy pewność, że usługi przez nią oferowane są najwyższej jakości. Wybierając ten sposób dostarczenia możesz być pewien, że przesyłka dużo szybciej znajdzie się w Twoich rękach. Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze w godzinach 9-20 (w zależności od lokalizacji adresata). Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Celem potwierdzenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Kolejne doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane przez DPD nieodpłatnie. Możesz także śledzić stan doręczenia w Internecie na stronie www.dpd.com.pl podając numer przesyłki. Wybór przesyłki kurierskiej przyspiesza jedynie czas transportu zamówionej bielizny pod wskazany adres, nie ma wpływu natomiast na czas przygotowania przesyłki przez sklep GARDEROBA.PL.

OPŁATA ZA PRZESYŁKĘ

Czy koszty wysyłki obciążają odbiorcę, czy sprzedającego?

Kosztami przesyłki obciążany jest zamawiający. Garderoba.pl obciąża jednak kupującego jedynie zryczałtowaną opłatą ponosząc część lub całość całkowitych kosztów wysyłki.

W jaki sposób mogę zapłacić za zamówiony towar?

Za zamówienie możesz zapłacić przelewem, kartą kredytową lub za pobraniem przy odbiorze przesyłki. Sam zdecydujesz jaka forma płatności najbardziej Ci odpowiada. Szczegóły znajdziesz tutaj .

Ile zapłacę za przesyłkę zamówionego przeze mnie towaru i od czego to zależy?

Opłaty za dostarczenie przesyłki zależą od tego, jaką formę wysyłki wybraliśmy przy składaniu zamówienia oraz od wartości zamówienia. Koszt nie zależy od wagi, wielkości i zawartości przesyłki. Szczegółowa taryfa opłat znajduje się tutaj. Natomiast koszty przesyłek za granicę znajdziesz tutaj.

ODBIÓR OSOBISTY

Czy można odebrać zamówiony towar osobiście?

W chwili obecnej nie ma możliwości osobistego odbioru zamówionego towaru.

cofnij

 
wszelkie prawa zastrzeżone - garderoba.pl  Epro sklepy internetowe
[ Kontakt | Pomoc | Zwroty i wymiana | Koszty wysyłki | Tabela rozmiarów | Regulamin | Poleć nas znajomym | Koszyk ]

Akceptujemy:

Copyright © Garderoba.pl