Strona główna
NOWOŚCI   |   WYPRZEDAŻE   |   BESTSELLERY   |   KONTAKT   |   DLA DOROSŁYCH   |   NA PREZENT   |   DLA DZIECI
cofnij

ADRESAT

Czy przesyłka może zostać wysłana pod więcej niż jeden adres?

Tak, niestety dla każdego odbiorcy należy przygotować wówczas oddzielne zamówienie. W chwili obecnej nie ma jeszcze możliwości, aby towary zamówione w jednym zamówieniu były wysyłane pod więcej niż jeden adres.

Czy przesyłka może być wysłana na inny adres niż mój?

Oczywiście może. W momencie finalizowania transakcji należy wprowadzić adres, pod który chcesz, aby przesyłka została wysłana.

FORMY WYSYŁKI

przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej - czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską wynosi około 2-7 dni roboczych. Przesyłki rozwożone są przez pracowników poczty w godzinach w godzinach od 8-20 i nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. Jeśli w tym czasie nie będzie Cię w domu otrzymasz awizo, z którym powinieneś odebrać paczkę w swoim Urzędzie Pocztowym w ciągu 14 dni.

UWAGA: Jeżeli nie otrzymasz paczki ani awizo w ciągu 7 dni roboczych od momentu powiadomienia Cię o wysłaniu przez nas zamówienia prosimy o kontakt z Urzędem Pocztowym, czasami zdarza się, że awizo zaginie lub nie ma możliwości zostawienia awizo. Brak jest możliwości monitorowania drogi przesyłek pocztowych. Jeżeli po 7 dniach roboczych w Twoim Urzędzie Pocztowym w dalszym ciągu nie ma naszej przesyłki koniecznie skontaktuj się z nami modna@garderoba.pl , a wyślemy Ci numer nadania Twojego zamówienia.

przesyłka kurierem - sklep GARDEROBA.PL współpracuje z firmą kurierska DPD. Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD to 48 godzin roboczych od momentu nadania przez nas paczki. Wybrana przez nas firma kurierska cieszy się nienaganną opinią w swojej branży dzięki czemu mamy pewność, że usługi przez nią oferowane są najwyższej jakości. Wybierając ten sposób dostarczenia możesz być pewien, że przesyłka dużo szybciej znajdzie się w Twoich rękach. Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze w godzinach 9-20 (w zależności od lokalizacji adresata). Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Celem potwierdzenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Kolejne doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane przez DPD nieodpłatnie. Możesz także śledzić stan doręczenia w Internecie na stronie www.dpd.com.pl podając numer przesyłki. Wybór przesyłki kurierskiej przyspiesza jedynie czas transportu zamówionej bielizny pod wskazany adres, nie ma wpływu natomiast na czas przygotowania przesyłki przez sklep GARDEROBA.PL.

OPŁATA ZA PRZESYŁKĘ

Czy koszt wysyłki obciążają odbiorcę, czy sprzedającego?

Kosztami przesyłki obciążany jest zamawiający. Garderoba.pl obciąża jednak kupującego jedynie zryczałtowaną opłatą ponosząc część lub całość całkowitych kosztów wysyłki.

W jaki sposób mogę zapłacić za zamówiony towar?

Za zamówienie możesz zapłacić przelewem, kartą kredytową lub za pobraniem przy odbiorze przesyłki. Sam zdecydujesz jaka forma płatności najbardziej Ci odpowiada. Szczegóły znajdziesz tutaj .

Ile zapłacę za przesyłkę zamówionego przeze mnie towaru i od czego to zależy?

Opłaty za dostarczenie przesyłki zależą od tego, jaką formę wysyłki wybraliśmy przy składaniu zamówienia oraz od wartości zamówienia. Koszt nie zależy od wagi, wielkości i zawartości przesyłki. Szczegółowa taryfa opłat znajduje się tutaj. Natomiast koszty przesyłek za granicę znajdziesz tutaj.

ODBIÓR OSOBISTY

Czy można odebrać zamówiony towar osobiście?

W chwili obecnej nie ma możliwości osobistego odbioru zamówionego towaru.

cofnij

 
wszelkie prawa zastrzeżone - garderoba.pl  Epro sklepy internetowe
[ Kontakt | Pomoc | Zwroty i wymiana | Koszty wysyłki | Tabela rozmiarów | Opakowanie ozdobne | Poleć nas znajomym | Koszyk ]

Akceptujemy:

Copyright © Garderoba.pl